nr 1390 9082
Färgetsning
Anette Claesson, "OrkÃdé". Signerad, numrerad 1/10, bladets mått: 28x26 cm, yttermått inklusive ram: 41x39 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 12 april 2021 kl 20:35:19
| Tid |
Kund |
Bud |
12/4 16:35:30